Deutsch Pусский العربية فارسی English

Yurtlar

Yeni başlayacağınız üniversite yaşamına her türlü teknolojik imkanın ve kültürel-sportif faaliyetin kampüs güvenliği içinde sunulduğu yurtlarımızdan birinde kalarak başlamanızın "doğru" başlangıç olacağı inancındayız. Böylelikle, üniversite yaşamına uyum süreniz çok kısa olacaktır. Yurtlarımızda temizlik, beslenme, ulaşım, güvenlik gibi kişisel ihtiyaçlarınız en iyi ve en hızlı şekilde çözümleneceği için derslerinize çok kolay yoğunlaşabileceksiniz.

Kampüs içinde yer alan kütüphane, spor tesisleri, kültürel faaliyet mekanları, bilgisayar laboratuvarları ve benzeri ihtiyacınız olabilecek diğer tüm olanaklar ayağınızın altında olacaktır. Trafik, gürültü ve şehir karmaşasından uzak ve Üniversitenin titizlikle üzerinde durduğu güvenli bir ortamda huzur içinde öğreniminizi sürdüreceksiniz.

Personelimizin kucaklayıcı yaklaşımı ile kuracağınız sıcak dostluklar kendinizi evinizde hissettirecektir.

Hayatınızın en güzel dönemine rastlayan üniversite yaşamınızı en mutlu ve en başarılı şekilde geçirmeniz için herşeyi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Yurtlar hakkında detaylı bilgi ve yurt ücretleri için Yurtlar Web Sitesini ziyaret edebilirsiniz

İletişim Bilgileri

DAÜ Yurtları

İsim Görevi Tel Faks E-posta
Cem ÇIRAKOĞLU Yurtlar ve Kafeteryalar Müdürü +90 392 630 1328 / 2630 +90 392 630 1839 yurt@emu.edu.tr
Hüseyin KIZILOKLU DAÜ Yurtları Birim ve DAÜ -4- Yurdu Sorumlusu +90 392 630 1999 +90 392 630 1839 dau4.yurdu@emu.edu.tr
Nesrin MAHİR DAÜ Yap İşlet Devret Yurtları Birim Sorumlusu +90 392 630 1977 +90 392 630 1839 nesrin.mahir@emu.edu.tr
Serap SUNAL DAÜ -1- ve Sabancı Yurtları Sorumlusu +90 392 630 1830 +90 392 630 1839 daukiz.yurdu@emu.edu.tr
Hasan SOLMAZCAN DAÜ -2- Yurdu Sorumlusu +90 392 630 2966 +90 392 630 1839 dau2.yurdu@emu.edu.tr
Cem Cengiz DAÜ -3- Yurdu Sorumlusu +90 392 630 3673 +90 392 630 1839 dau3.yurdu@emu.edu.tr
Arkın Özsüner DAÜ Deniz Erkek Öğrenci Yurdu +90 392 364 8722 +90 392 630 1839 daudeniz@emu.edu.tr

Y.İ.D.(Yap İşlet Devret) Yurtları

İsim Yurt Tel Faks E-posta
Orhan Kansu Alfam Öğrenci Yurdu +90 392 630 1836 +90 392 365 1861 alfam.yurdu@emu.edu.tr
Mete Avni Ugursal Öğrenci Yurdu +90 392 630 1837 +90 392 365 3908 ugursal.yurdu@emu.edu.tr
Yılşen Ergeç Akdeniz Öğrenci Yurdu +90 392 630 4050 / 4100 +90 392 365 0793 danya.dorms@emu.edu.tr
Mustafa Doğay Marmara Öğrenci Yurdu +90 392 630 2274 / 4333 +90 392 365 4338 marmara.yurdu@emu.edu.tr
Esen Özerinç Longson Öğrenci Yurdu +90 392 630 2752 / 7000
+90 392 365 1111 (Ex: 1127 / 1172)
+90 392 365 2825 longson.yurdu@emu.edu.tr
Bülent Yüksel Home Dorm Öğrenci Yurdu +90 533 856 4423 info@homedormcyprus.com
Rahşan Karataş Ramen Öğrenci Yurdu +90 533 821 0030 ramen.yurdu@emu.edu.tr
Prime Living Öğrenci Yurdu +90 548 830 0000 info@primelivingcyprus.com
Ayşegül Özdesoy Golden Plus Yurdu +90 0548 863 5795 goldenplus.yurdu@emu.edu.tr

Diğer Yurtlar

İsim Yurt Tel Faks E-posta
Kamacıoğlu Öğrenci Yurdu +90 392 630 9000 (iç hat 4444) +90 392 630 9012 info@kamaciogluyurt.com

Nurcihan Venedik

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, Necmettin Erbakan Yurdu +90 392 365 6880 / 6882 +90 392 365 6881 n.venedik@hotmail.com